MÖBLER / Bord / Konsolbord 7933092
nr 793 3092
Konsolbord
Sent 1800-tal, saknar stenskiva
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:32:21
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr